| KAMERA ÖZELLİKLERİ | |
| Görüntü Sensörü | 1/3" Progressive Scan CMOS |
| Maks. Çözünürlük | 2560 × 1440 |
| Aralık | 4mm: F1.28, 6mm: F1.6 |
| WDR | DWDR |
| Kamera | |
| Day & Night | Gündüz, Gece, Otomatik, Program |
| Ağ | |
| Protokol | TCP/IP, ICMP, HTTP, DHCP, DNS, RTP, RTSP, RTCP, NTP, IGMP, QoS, UDP |
| Resim | |
| BLC | Destekler |
| DNR | 3D DNR |
| HLC | Destekler |
| Shutter Zamanı | 1/3 s to 1/100,000 s |
| SNR | ≥ 52 dB |
| Video Sıkıştırma | |
| Video Sıkıştırma Formatı | H.265 |
| Genel Özellikler | |
| Batarya Ömrü | 800'den fazla döngü |
| Koruma Standardı | IP67 |
| Çalışma Sıcaklığı | 0 °C to 45 °C |
| Boyut | 213.7mm × 292.4mm × 188.7mm |
| Ağırlık | 1.42kg |