ÜRÜN DÖKÜMAN ÖZELLİKLERİ İNDİR
| KAMERA ÖZELLİKLERİ | |
| Görüntü Sensörü | 1/2.7" Progressive Scan CMOS |
| Lens Tipi | Fixed focal lens, 2.8/4mm |
| Maks. Çözünürlük | 2560 × 1440 |
| Aralık | F1.6 |
| Shutter Hızı | 1/3 s ila 1/100,000 s |
| WDR | D-WDR |
| Kamera | |
| Algılama Mesafesi | 12m |
| Day & Night | IR kesme filtresi |
| Video | |
| Görüntü Ayarları | Doygunluk, parlaklık, kontrast, keskinlik, kazanç, beyaz dengesi, istemci yazılımı veya web tarayıcısı ile ayarlanabilir |
| Ağ | |
| Network Protokol | ONVIF (Profile S, Profile G, Profile T), ISAPI, SDK |
| Resim | |
| BLC | Destekler |
| DNR | 3D DNR |
| HLC | Destekler |
| SNR | ≥ 52dB |
| Genel Özellikler | |
| Aydınlatma Mesafesi | 30m |
| Depolama Sıcaklığı | -30°C ila 60°C |
| Dil | İngilizce, Ukraynaca |
| Gece Aydınlatma Mesafesi | 30m |
| Güç Kaynağı | 12 VDC ± 25% |
| Koruma Standardı | IP66 |
| Çalışma Sıcaklığı | 0°C ila 50°C |
| Boyut | 622mm × 312mm × 340mm |
| Ağırlık | 850g |