| KAMERA ÖZELLİKLERİ | |
| Görüntü Sensörü | 1/3" Progressive Scan CMOS |
| Lens | Fixed focal lens, 2.8 ve 4 mm |
| Maks. Çözünürlük | 2560 × 1440 |
| WDR | 120 dB |
| KAMERA | |
| Day & Night | IR kesme filtresi |
| RESİM | |
| BLC | Destekler |
| DNR | 3D DNR |
| HLC | Destekler |
| Shutter Zamanı | 1/3 s to 1/100,000 s |
| SNR | ≥ 52 dB |
| GENEL ÖZELLİKLER | |
| Güç | 12 VDC |
| Koruma Standardı | IP67 |
| Boyut | 170.8 mm × 66 mm × 69.1 mm |
| Ağırlık | 270g |