| KAMERA ÖZELLİKLERİ | |
| Görüntü Sensörü | 1/3" Progressive Scan CMOS |
| Lens | Fixed focal lens, 2.8,4mm |
| Maks. Çözünürlük | 2560 × 1440 |
| Aralık | F1.0 |
| WDR | 120dB |
| KAMERA | |
| Day & Night | IR kesme filtresi |
| Kamera Tipi | Bullet |
| AĞ | |
| Protokol | IPv4, IPv6, TCP/IP, ICMP, DHCP, DNS, HTTP, RTP RTSP, RTCP, NTP, IGMP, UDP, QoS,FTP, SMTP, UPnP |
| Video Bit Oranı | 32 Kbps ila 8 Mbps |
| RESİM | |
| BLC | Destekler |
| Çözünürlük | 4MP |
| DNR | 3D DNR |
| HLC | Destekler |
| Shutter Zamanı | 1/3 s to 1/100,000 s |
| SNR | ≥ 52 dB |
| VİDEO SIKIŞTIRMA | |
| Video Sıkıştırma Formatı | H.265+ |
| ARAYÜZ BİRİMİ | |
| Ses Sıkıştırma Formatı | G.711/G.722.1/G.726/MP2L2/PCM/AAC-LC |
| GENEL ÖZELLİKLER | |
| Depolama Sıcaklığı | -30 °C to 60 °C |
| Güç | 12V DC ± 25% |
| Koruma Standardı | IP67 |
| Çalışma Sıcaklığı | -30 °C to 60 °C |
| Boyut | 67.9mm × 69.8mm × 172.9mm |
| Depolama | 512GB |
| Ağırlık | 550g |