ÜRÜN DÖKÜMAN ÖZELLİKLERİ İNDİR
| KAMERA ÖZELLİKLERİ | |
| Lens | Fixed focal lens, 2.8 ve 4 mm |
| WDR | DWDR |
| KAMERA | |
| Day & Night | IR kesme filtresi |
| RESİM | |
| BLC | Destekler |
| Çözünürlük | 2 MP |
| DNR | 3D DNR |
| HLC | Destekler |
| SNR | ≥ 52 dB |
| VİDEO SIKIŞTIRMA | |
| Video Sıkıştırma Formatı | H.265+ |
| POE | |
| Poe Gücü | IEEE 802.3af, Class 3, max: 6.5 W |
| GENEL ÖZELLİKLER | |
| Güç | 12 VDC |
| Koruma Standardı | IP67 |
| Boyut | 170.8 mm × 66 mm × 69.1 mm |
| Ağırlık | 265 g |