| KAMERA ÖZELLİKLERİ | |
| Görüntü Sensörü | 1/3" Progressive Scan CMOS |
| Lens | Varifocal lens, motorize lens, 2.8,12mm |
| Maks. Çözünürlük | 2560 × 1440 |
| Aralık | F1.6 |
| WDR | 120dB |
| KAMERA | |
| Day & Night | Gündüz, Gece, Otomatik, Program |
| Iris / Odak | Fixed |
| Kamera Tipi | Bullet |
| AĞ | |
| Protokol | TCP/IP, ICMP, DHCP, DNS, HTTP, RTP, RTSP, RTCP NTP, IGMP, IPv6, UDP, QoS, FTP,SMTP |
| Video Bit Oranı | 32 Kbps ila 16 Mbps |
| RESİM | |
| BLC | Destekler |
| Çözünürlük | 4MP |
| DNR | 3D DNR |
| HLC | Destekler |
| Shutter Zamanı | 1/3 s to 1/100, 000 s |
| SNR | ≥ 52 dB |
| VİDEO SIKIŞTIRMA | |
| Video Sıkıştırma Formatı | H.265+ |
| ARAYÜZ BİRİMİ | |
| Ses Sıkıştırma Formatı | G.711ulaw/G.711alaw/G.722.1/G.726/MP2L2/PCM/AAC-LC |
| GENEL ÖZELLİKLER | |
| Depolama Sıcaklığı | -30 °C to 60 °C |
| Dil | İngilizce, Ukraynaca |
| Güç Kaynağı | 12V DC |
| Koruma Standardı | IP67 |
| Boyut | Ø 105mm × 252mm |
| Ağırlık | 585g |