| Kamera Özellikleri | |
| Görüntü Sensörü | 1/3" Progressive Scan CMOS |
| Lens | 2.8mm fixed lens |
| Maks. Çözünürlük | 2560×1440 |
| Aksis Aralığı | Pan: 0° ila 355°, tilt:0° ila 75° |
| Frame Hızı | 50Hz: 20fps (2560×1440) 25fps (1920×1080,1280×720) / 60 Hz: 20fps (2560×1440) 24fps (1920×1080,1280×720) |
| Shutter Hızı | 1/3s ila 1/100,000s |
| WDR | 120dB |
| ROI | Destekler |
| SD Kart Desteği | Micro SD kart 512GB'a kadar |
| Diğer Fonksiyonlar | BLC, HLC, 3D DNR, Parlaklık, Keskinlik Doygunluk, Kontrast, Beyaz dengesi |
| Ağ | |
| Network Arabirimi | 1 RJ45 10M/100M kendinden uyarlamalı Ethernet bağlantı noktası |
| Protokol | TCP/IP, ICMP, DHCP, DNS, HTTP, RTP, RTSP, NTP, IGMP, IPv6, UDP, QoS, FTP, SMTP |
| Video Sıkıştırma | |
| Video Sıkıştırma Formatı | H.265+ |
| Arayüz Birimi | |
| Alarm Giriş/Çıkışı | - |
| Genel Özellikler | |
| Güç Kaynağı | 12VDC±25% |
| IR Mesafesi | 30m |
| Koruma Standardı | IP67, IK08 |
| Çalışma Sıcaklığı | -30°C ila 60°C (-22°F ila 140°F) |
| Boyut | 121.4mm×97.7mm (4.8"×3.8") |
| Ağırlık | 550g (1.2lb.) |