| Kamera Özellikleri | |
| Görüntü Sensörü | 1/2.9" Progressive Scan CMOS |
| Lens | 2.8mm-4mm |
| Maks. Çözünürlük | 1920 × 1080 |
| WDR | DWDR |
| Kamera | |
| Day & Night | IR kesme filtresi |
| Kamera Tipi | Dome |
| Resim | |
| BLC | Destekler |
| DNR | 3D DNR |
| HLC | Destekler |
| Shutter Zamanı | 1/3 s to 1/100,000 s |
| SNR | ≥ 52 dB |
| Arayüz Birimi | |
| Ses Sıkıştırma Formatı | G.711ulaw/G.711alaw/G.722.1/G.726/MP2L2/PCM/AAC-LC |
| Genel Özellikler | |
| Boyut | Ø 121.4 mm × 97.7 mm |
| Ağırlık | 550g |