| Kamera Özellikleri | |
| Görüntü Sensörü | 1/2.8" Progressive Scan CMOS |
| Lens | 2.8 and 4 mm opsiyonel |
| Lens Tipi | Fixed focal lens |
| Maks. Çözünürlük | 1920 × 1080 |
| WDR | DWDR |
| Video Sıkıştırma Formatı | H.265+ |
| Kamera | |
| Day & Night | 24/7 color imaging |
| Resim | |
| BLC | Destekler |
| DNR | 3D DNR |
| HLC | Destekler |
| Shutter Zamanı | 1/3 s to 1/100,000 s |
| SNR | ≥ 52 dB |
| Genel Özellikler | |
| Güç | 12 VDC ± 25% |
| Boyut | Ø 109.9 mm × 103.6 mm (Ø 4.3" × 4.1") |
| Ağırlık | 380 g (0.8 lb.) |